Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Konfitura Babuni – owocowe wspomnienie lata
poniedziałek, 31 sierpnia 2015 11:14

Co zrobić, by podczas szarych jesiennych wieczorów przypomnieć sobie smaki lata? Co pomoże przywołać wakacyjne wędrówki i aromat pysznych letnich przekąsek? Konfitura Babuni Stovit to z pewnością smak gorącego lata i wakacyjnych specjałów.

Konfitura BabuniSłodki smak Konfitury Babuni Stovit przywoła wspomnienie gorącego, beztroskiego lata. Aromat jagód z pewnością przypomni nam o pełnych przygód leśnych wędrówkach, a słodkie wiśnie i truskawki – letnie pikniki. Konfitury wytwarzane są bez konserwantów i sztucznych barwników. Idealnie nadają się do przygotowania prostych przekąsek, które będą dodatkową oprawą jesiennych wieczorów.

 

 

Konfitura BabuniKonfitury Babuni Stovit dostępne w 9 smakach: wiśniowym, jagodowym, porzeczkowym, truskawkowym, brzoskwiniowym, figowym, morelowym oraz pomarańczowym. Cena: ok. 5,50 zł

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane