Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Vibe chill – nowy wymiar relaksu
środa, 28 października 2015 11:15

Vibe chill – relaxation tea drink to napój w puszce dla wszystkich zestresowanych, ale także dla tych, którzy szukają oryginalnych, naturalnych smaków i zdrowego orzeźwienia. Oparty na naturalnych ekstraktach ziół i zielonej herbaty Vibe chill poprawia nastrój i przynosi ukojenie.

 

Vibe chillVibe chill pobudza fale mózgowe Alfa, pomaga w stanach napięcia i stresu, a także poprawia koncentrację i zdolność zapamiętywania. Wszystko dzięki odpowiedniemu doborowi składników i relaksującej l-teaninie. Napój jest dostępny w trzech wariantach smakowych: pomarańcza – melisa, mięta – czarny bez oraz chmiel – trawa cytrynowa.

 

Vibe chillNapoje Vibe chill nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników. Ich skład wolny jest także od alergenów i GMO. Cena detaliczna 3,49 zł/250 ml (dostępność: Rossmann)

 

Vibe chillDyrektorem kreatywnym Vibe został Łukasz Jakóbiak, jedna z najbardziej kreatywnych osób w polskim showbiznesie. Przy promowaniu nowego produktu marki – Vibe Chill pomoże mu Osi Ugonoh.

 

Vibe chill

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane