Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Ho hoho! Idą święta...
poniedziałek, 21 grudnia 2015 14:44

Migające lampki, rozbrzmiewające zewsząd świąteczne piosenki… Mikołaje, aniołki, elfy oraz renifery powoli wprowadzają nas w „świąteczny nastrój” i szał zakupów. W takiej atmosferze nietrudno zapomnieć o tym, co w Świętach jest najważniejsze. Zadbajmy, by ten czas był wyjątkowy, pełen rodzinnego ciepła i spokoju, a wigilijna noc była naprawdę cichą nocą.


Sklepowe witryny kuszą, by wejść i zacząć już kompletować gwiazdkowe podarunki. Jednak w całym przedświątecznym zamieszaniu nie można zapomnieć, że jego właściwym sensem jest czas spędzany w gronie najbliższych, czas zakończenia konfliktów, czas pojednań. Jedyny taki moment w roku, kiedy możemy zapomnieć o wszelkich troskach i cieszyć się magią Świąt.

 

Napar Owoce Leśne BiFixJuż teraz warto zaplanować chwile spędzone z rodziną, w blasku choinki, przy wigilijnym stole. Niech te momenty wypełniają szczere rozmowy, wesołe chichoty i łzy wzruszenia. A wszystko to w otoczeniu świątecznych aromatów i smaków. Goździki, pieczone jabłka, pomarańcze i… wigilijny kompot. By stworzyć ten świąteczny napój wystarczy szczypta goździków, cynamonu, 4-5 śliwek i Napar Owoce Leśne BiFix (ok. 6 gramów). Ten sprawdzony sposób sprawi, że smak wigilijnego kompotu przywoła w pamięci beztroskie, świąteczne chwile z okresu dzieciństwa. Napary suszone BiFix to naturalne mieszanki zawierające wyłącznie owoce. Napar Owoce Leśne to połączenie owoców czarnego bzu, jagody, aronii, jabłka, owoców głogu, jarzębiny, kwiatu hibiskusa oraz skórki dzikiej róży. Napar Owoce Leśne BiFix – 100 g. Cena: ok. 7 zł

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane