Klienci

Aktualności2

Gwiazdkowe prezenty dla niej 2021

Gwiazdkowe prezenty dla niejCo kupić pod choinkę mamie, siostrze, babci czy przyjaciółce? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych pomysłów. Artykuł będziemy aktualizować aż do świąt.

 
Pomysły na prezenty dla niego

Świąteczne prezenty dla niegoZastanawiacie się, co podarować partnerowi, tacie czy dziadkowi? Spójrzcie na nasze propozycje, może coś Was zainspiruje.

 
Zadbaj o swój organizm!
wtorek, 09 lutego 2016 12:30

Praca, dom, zajęcia dodatkowe... Często przez nagromadzenie obowiązków jesteśmy nerwowi oraz przemęczeni. Niestety, zimowa aura rzadko sprzyja regeneracji. Najlepszym sposobem, by zapobiec osłabieniu, jest wzmacnianie naszego organizmu. A jak wiadomo, stare, sprawdzone metody są najskuteczniejsze.


BiFiX posiada w swojej ofercie serię herbat ziołowych, które w naturalny sposób pomagają nam zadbać o zdrowie oraz dobre samopoczucie. Zioła są produktami najwyższej jakości, pochodzą z ekologicznych upraw usytuowanych w najczystszych rejonach Polski. Herbatki BiFiX są połączeniem skuteczności i łagodności.

 

BiFiXHerbata z kwiatu lipy od dawna stosowana jest przy leczeniu przeziębień, korzystnie wpływa także na pracę nerek i pęcherza. Zalecana jest na uspokojenie oraz przy kuracjach potnych.

Melisa w średniowieczu nazywana była matczynym zielem, sercową pociechą. BiFiXMelisa zawiera olejek eteryczny, w którego składzie znajdziemy geraniol i cytrol, garbniki, substancje goryczkowe i flawonoidy.

Sposób parzenia: Jedną saszetkę herbaty zalać wrzątkiem i przykryć. Zaparzać pod przykryciem ok. 5 minut.

Bi fix Kwiat lipy Herbatka ziołowa ekspresowa Opakowanie:20 x 1,75 g
Bi fix Melisa Herbatka ziołowa ekspresowa Opakowanie:20 x 2 g

 
Reklama
  • Alkmie Dream of Beauty
    Alkmie Dream of Beauty
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane