Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
So Soft! Żurawina Helio Natura
poniedziałek, 22 lutego 2021 21:15

 


To pierwsza na rynku żurawina nasączona sokiem żurawinowym z dobrym składem - bez dodatku konserwantów. So Soft! przekąska HELIO Natura zawiera aż 90% żurawiny suszonej i 10% soku żurawinowego.

 

So Soft! Żurawina Helio NaturaSo Soft! to innowacyjna linia polskiej marki HELIO, która jest odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby konsumentów, poszukujących miękkich i soczystych suszonych owoców z naturalnie dobrym składem. Dzięki wyjątkowej mięsistości – przekąski So Soft! są zbliżone do świeżych owoców, jednak dużo łatwiejsze i trwalsze w przechowywaniu.

W nowej linii HELIO Natura, oprócz żurawiny, znajdziemy też pyszne i zdrowe, naturalnie słodkie - jedyne takie! So Soft! DAKTYLE, FIGI, MORELE i ŚLIWKI suszone miękkie owoce bez konserwantów.

Wszystkie oryginalne przekąski So Soft! HELIO Natura wyróżnia: soczysta mięsistość, brak konserwantów, naturalnie słodki smak, wysoka zawartość błonnika, naturalnie ciemny kolor, długi termin przydatności, wygodne opakowanie.

Cena: ok. 8- 11 zł/150 g

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane