Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Kobiety u sterów świątecznych zakupów
poniedziałek, 10 grudnia 2012 12:19

Badanie przygotowane przez TNS na zlecenie eBay* jasno pokazuje, że to kobiety obejmują ster podczas zakupów świątecznych. Aż 74% respondentek przyznaje, że odpowiada za zakupy świąteczne w swoich domach,a tylko 8% twierdzi, że mężczyźni wyręczają je w tym obowiązku. W zeszłym roku proporcje te wynosiły 68% do 6%.  44% pań jest również przekonanych, o tym, że lepiej wybiera prezenty od swoich partnerów. Odmiennego zdania jest zaledwie 14%.

 

Co ciekawe, mężczyźni okazują się bardziej rozrzutni, jeśli chodzi o kupno prezentów. Gotowi są przeznaczyć na ten cel 497 zł, podczas gdy kobiety 489 zł.  Jeśli chodzi o inne wydatki związane z organizacją świąt, kobiety planują przeznaczyć  653 zł, natomiast mężczyźni zakładają, że 625 zł wystarczy na pokrycie pozostałych kosztów.

Kobiety chcą kupić więcej prezentów, średnio 7, a mężczyźni 6. Panie uważają zakupy świąteczne za mniej stresujące i bardziej ekscytujące zajęcie niż Panowie. Może jest to spowodowane tym, że 44% uważa się za lepsze w robieniu zakupów świątecznych od Panów, a może, dlatego, że 65% przy okazji zakupów dla innych kupuje coś dla siebie.

 

Każdego roku na święta kobiety robią coraz więcej zakupów online. W tym roku 58% ankietowanych planuje zrobić zakupy świąteczne przez Internet. 66% mężczyzn i 60% kobiet zrobi tyle samo lub więcej zakupów świątecznych online, niż w roku ubiegłym, wykorzystując przy tym jednak różne urządzenia. Kobiety chętniej sięgają po laptopa (38%),a 23% respondentek preferuje komputer stacjonarnypodczas zakupów w sieci, natomiast mężczyźni chętnie skorzystają ze Smartfonu (18%), tabletu(17%) iPada (16%). Zakupy świąteczne online są wygodną, bezpieczną i tanią alternatywą dla tradycyjnych zakupów. Dzięki sklepom internetowym użytkownicy mają dostęp do produktów niedostępnych w Polsce,w atrakcyjnych cenach.

*Badanie przeprowadzone przez TNS na zlecenie eBay, na grupie 1042 osób dorosłych w wieku
od 16-54 roku życia, między 11-15 października 2012.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane