Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Sylwestrowe zabiegi last minute
środa, 12 grudnia 2012 12:44

Podczas nocy sylwestrowej każdy chce wyglądać wyjątkowo. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom medycyny estetycznej, nie przeszkodzi nam w tym nawet brak czasu. Ekspresowe zabiegi upiększające szybko i skutecznie poprawią naszą cerę, a także pomogą uzyskać wymarzoną sylwetkę.


Grudzień to czas przyjemności, ale także natłok świątecznych obowiązków, z powodu których przygotowania do sylwestra zostawiamy na ostatnią chwilę. Aby wyglądać tej nocy wyjątkowo, warto skorzystać z innowacyjnych zabiegów upiększających, które w całkowicie bezpieczny sposób zniwelują niedoskonałości naszego ciała. Co więcej, dadzą natychmiastowe efekty, dzięki czemu na poprawę urody możemy zdecydować się przed samym sylwestrem.

 

Zacznij od twarzy
Jeśli do wielkiego wyjścia pozostało nam jeszcze trochę czasu, rozpocznijmy od zabiegów pielęgnacyjnych, które możemy wykonać samodzielnie w domu. Specjalne maseczki i peelingi  nawilżą skórę twarzy, poprawią kolor oraz rozświetlą ją. Krótszą drogą do uzyskania pożądanego wyglądu są rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej. Poprawiający owal twarzy zabieg Sublime daje natychmiastowe rezultaty, dzięki czemu możemy go wykonać nawet parę godzin przed zabawą sylwestrową - Polega on na przemodelowaniu kolagenu w głębszych warstwach skóry za pomocą specjalnego aplikatora, który emituje światło o bardzo szerokim spektrum oraz prąd RF o dużej energii. Unikalna technologia Elos, gwarantuje naturalny efekt liftingu już po pierwszym zabiegu – wyjaśnia Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy SHAR-POL, specjalizującej się w technikach laserowych z zakresu medycyny estetycznej. Cały proces nie trwa dłużej niż godzinę i nie wymaga okresu rekonwalescencji, a jego efekty w postaci wygładzenia oraz poprawy napięcia skóry są natychmiastowe i utrzymują się około 1 tygodnia. Trwały rezultat można natomiast uzyskać po 3-5 zabiegach.

Ekspresowe modelowanie sylwetki
Czy oprócz poprawy ogólnej kondycji skóry możemy zrobić coś jeszcze, aby idealnie prezentować się w sylwestrowej kreacji? Nowoczesne rozwiązania medycyny estetycznej umożliwiają również skuteczną walkę z niedoskonałościami naszej figury. Jedną z nieinwazyjnych metod usuwania uporczywego tłuszczu jest technologia UltraShape, która niszczy komórki tłuszczowe za pomocą fal ultradźwiękowych. -  Ustalona dawka energii dostarczana jest do ściśle określonej przestrzeni w podskórnej warstwie tłuszczu, gdzie ultradźwięki generują efekt mechaniczny przerywający błony adipocytów. Obumarłe komórki uwalniane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym - wyjaśnia specjalista z firmy SHAR-POL. Zabieg trwa od jednej do dwóch godzin i składa się z trzech etapów. Rozpoczyna go masaż, który zwiększa przepływ krwi oraz przygotowuje ciało do aplikacji ultradźwięków. Następnie rozbijana jest tkanka tłuszczowa, po czym wykonuje się masaż wykorzystujący fale radiowe. Technologia UltraShape gwarantuje bezpieczne i bezbolesne modelowanie sylwetki bez skutków ubocznych w postaci zaczerwień czy siniaków. Mniejszy obwód ciała, średnio od 4 do 10 centymetrów, widoczny jest już od 8 dni po wykonaniu zabiegu, co więcej technologia UltraShape zapewnia długotrwałe skutki oraz zapobiega efektowi jo-jo.

 

Atrakcyjny wygląd to podstawa, niezbędnego do udanego sylwestra, dobrego samopoczucia. Ekspresowe zabiegi upiększające zapewnią szampańską zabawę, a także pozwolą cieszyć się wspaniałym wyglądem także w nowym roku.


 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane