Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Czekoladowe zapomnienie w Fiuu Fiuu Day SPA
poniedziałek, 08 kwietnia 2013 13:26

Działa na wszystkie zmysły. Jej aksamitny smak przynosi ukojenie i błogość. Pożądana w chwilach słabości i uwielbiana przez miliony. Czekolada! Dietetycy zalecają rozwagę w jej spożywaniu, gdyż w nadmiarze może dodać nam kilka kilogramów. Natomiast aplikowana zewnętrznie, na ciało, wręcz przeciwnie – ujędrnia, nawilża, regeneruje i wygładza skórę. Eksperci Fiuu Fiuu Day SPA przekonują, iż czekoladowy zabieg dodatkowo uwalnia endorfiny (hormony szczęścia), dlatego przynosi relaks i poprawę samopoczucia.

 

Zabieg Czekoladowe Zapomnienie w Fiuu Fiuu Day SPADzięki wysokiej zawartości masła kakaowego czekolada posiada zdolność zmiękczania skóry. Poza tym wykazuje działanie odmładzające i odświeża skórę. Zabiegi lecznicze oparte na czekoladzie sprawiają, że skóra odżywa. Antyoksydanty, czyli składniki spowalniające proces starzenia się skóry, znajdujące się w ciemnej czekoladzie, zapobiegają rozwojowi wolnych rodników, które wpływają na utratę przez skórę kolagenu, elastyny i innych protein.

Fiuu Fiuu Day SPA zaprasza, nie tylko wielbicieli czekolady, na zabieg Czekoladowe Zapomnienie. Ten dwugodzinny seans to rozkosz dla ciała i duszy. Zabieg składa się z trzech etapów. Rozpoczyna się gruboziarnistym peelingiem na bazie czekolady, który złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka. Dzięki temu kolejne kosmetyki będą łatwiej wchłaniane, a ich efektywność będzie zdecydowanie większa. Następnie na ciało zostaje nałożona odżywcza maska z czekolady, której zadaniem będzie nawilżenie i zmiękczenie skóry oraz przygotowanie jej do ostatniego etapu zabiegu. Zakończeniem zabiegu czekoladowe zapomnienie jest masaż masłem czekoladowym. Masaż ten głęboko odżywia i dotlenia skórę, drenuje, przyspiesza spalanie tłuszczów, a także pomaga w walce z cellulitem. Efektem całego zabiegu jest aksamitna, doskonale nawilżona, jędrna, sprężysta oraz idealnie gładka skóra całego ciała.

12 kwietnia to Światowy Dzień Czekolady. Z tej okazji Fiuu Fiuu Day SPA zaprasza na weekend czekoladowych rozkoszy. W dniach 12 i 13 kwietnia do każdego zabiegu „Czekoladowe zapomnienie” czekoladowe upominki w prezencie. Cena 120-minutowego zabiegu: 270 zł

FIUU FIUU DAY SPA
ul. Mokotowska 48
Warszawa

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane