Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Wspomnienie lata z zabiegami Dermika Salon&Spa
wtorek, 01 października 2013 12:36

Skończyły się wakacje, skończyło się lato…Aby zachować wspaniałe wspomnienia o rajskich plażach i przyjemnym spędzaniu czasu podczas letniego wypoczynku, wystarczy, że zaznasz wszechstronnej i wyrafinowanej pielęgnacji, rozpieszczających, zniewalających zmysłowych wrażeń podczas zabiegu Egzotyczne Chwile Dermika Salon&Spa. Ten zabieg wellness oparty jest na ekstraktach z cytrusów i owoców egzotycznych, z nutą tropikalnych zapachów, który ma za zadanie przywrócić skórze aksamitną gładkość i atrakcyjny wygląd, w aurze zapachów soczystych owoców.

 

Havet Hotel Resort & Spa DźwirzynoAby być jeszcze bliżej lata warto wykonać zabieg Egzotyczne Chwile oraz inne zabiegi z oferty Dermika Salon&Spa w pobliżu jednej z piękniejszych plaż w Polsce, nad Morzem Bałtyckim w Havet Hotel Resort & Spa *****Dźwirzyno.

 

Havet Hotel Resort & Spa DźwirzynoZ myślą o najbardziej wymagających Gościach SPA nad morzem oferuje ściśle wyselekcjonowane zabiegi, pomagające w krótkim czasie odzyskać blask i piękno całego ciała. W centrum SPA znajdują się wyszukane, specjalnie dobrane kosmetyki, bazujące na ekskluzywnych kruszcach i minerałach z całego świata. Pod opieką specjalistów kosmetologów, dietetyków oraz fizjoterapeutów dobierane są zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego gościa. Nowoczesne wyposażenie, elegancki wystrój oraz niezwykła atmosfera Havet SPA sprawiają, że można poczuć się wyjątkowo i pięknie.

 

Havet Hotel Resort & Spa Dźwirzyno

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane