Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Nowe zabiegi na dłonie od Clareny
piątek, 24 stycznia 2014 10:43

Skóra dłoni posiada bardzo mało gruczołów łojowych, jest zatem słabo zabezpieczona przed utratą wody, w związku z czym łatwiej traci wilgoć i narażona jest na przesuszenie. Niskie temperatury, deszcz, wiatr, kontakt z mydłami alkalicznymi i detergentami dodatkowo wzmagają jej  podrażnienia, pękanie i łuszczenie. Efekt -  szybsze starzenie się skóry i alergie. Aby zadbać dłonie w tym trudnym okresie, Clarena wprowadza dwa nowe zabiegi regenerujące skórę rąk – ekskluzywny i ekspresowy. Sekret pierwszego tkwi w działaniu rośliny, której ekstrakty mają zbawienne działanie na skórę. Drugi zabieg bazuje na znanych od wieków naturalnych substancjach pielęgnacyjnych - ekstrakcie z róży i maśle Shea.

 

Zabiegi na dłonie od ClarenyMasz godzinę? Tyle czasu wystarczy, aby zafundować sobie ekskluzywne SPA dla dłoni. Portulacia Hand Treatment nie tylko zregeneruje podrażnioną skórę rąk, ale także dzięki przyjemnym zapachom i ciepłej kąpieli w parafinie pozwoli na pełen relaks w zimowy wieczór. Gwarantem skuteczności zabiegu jest serum do pielęgnacji dłoni z ekstraktem z portulaki, rośliny tradycyjnie używanej do przyspieszenia gojenia, o działaniu przeciwzapalnym i przeciwpodrażnieniowym. - Jest to sukulent, gromadzący wodę w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Clarena wykorzystała jego działanie, aby dbał o nawilżenie dłoni nawet przy wysokich mrozach – mówi Aleksandra Zakrzewska, specjalista ds. wdrożeń kosmetycznych marki Clarena. To jednak nie jedyny atut portulaki. Laboratorium Clareny przeprowadziło szereg testów, mających na celu stworzenie kosmetyku działającego na podrażnienia dłoni po kontakcie z detergentami. - Sprawdziliśmy działanie ekstraktu z portulaki na podrażnionej przez SLS - środek występujący w większości detergentów - skórze probantów. Efekt był zdumiewający. Negatywna reakcja skórna zmniejszyła się o 60%! Musieliśmy to wykorzystać. Tak powstało Portulacia Hand Serum – komentuje ekspert Clareny. Ekskluzywny zabieg regenerująco-wygładzający działa ochronnie, naprawczo i przeciwdziała starzeniu się skóry dłoni. Serum dostarcza wartości odżywczych takich jak witaminy E i C oraz D-Panthenol. Natomiast o młodość dłoni dba Telosense, biofunkcyjny składnik aktywny, znany ze swoich właściwości przeciwstarzeniowych, który przedłuża żywotność komórek.

Masz kwadrans? 15 minut wystarczy, aby poddać się kompleksowej regeneracji dłoni. Jak to możliwe? Dzięki Express Hand Regeneration. Jest to ekspresowy zabieg na dłonie, który przy współdziałaniu kwasów i odżywczej maski zawartej w rękawiczkach wygładza skórę rąk, regeneruje ją i rozjaśnia. Unikatowe rękawiczki zawierają masło Shea, olej mineralny, kolagen i witaminę E – składniki odżywcze, które wnikają głęboko w skórę i natychmiast ją nawilżają. Dodatkowo maskę wzbogaca wyciąg z kwiatu róży. Rozjaśnia dłonie, a nam dostarcza przyjemnych zapachów. - Express Hand Regeneration to świetna alternatywa dla długotrwałych zabiegów, a efekt widać już po pierwszym „założeniu”. Jest to zasługa okładu okluzyjnego w postaci rękawiczek, który maksymalizuje działanie substancji aktywnych zawartych w masce – mówi ekspert Clareny. Ekspresowy zabieg regenerujący dłonie jest świetnym uzupełnieniem wizyty w gabinecie kosmetycznym. Byłaś umówiona na oczyszczanie twarzy? Wykorzystaj swój czas i przy okazji zadbaj o skórę rąk!

Masz jeden dzień w tygodniu? Aby dłonie były zdrowe i piękne, należy podtrzymywać efekt zabiegów. Sensual Hand Cream to nawilżający, sensualny krem, który zredukuje szorstkość skóry, złagodzi podrażnienia i zapewni długotrwałe nawilżenie. Wystarczy wmasować w dłonie grubą warstwę kosmetyku, nałożyć dołączone do kremu rękawiczki i pozostawić na całą noc. Kurację warto powtarzać przynajmniej raz w tygodniu.

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane