Klienci

Aktualności2

Trendy w branży ślubnej w 2021 roku

Trendy w branży ślubnej w 2021 rokuWedług danych GIS w ubiegłym roku zawarto o prawie 40 tysięcy mniej małżeństw niż w 2019 r. Głównym powodem takiego stanu rzeczy była postępująca pandemia i wprowadzane obostrzenia.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Nowa odsłona kliniki medycyny estetycznej Estomed
czwartek, 15 stycznia 2015 14:01

Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii Estomed rozszerza ofertę pielęgnacyjną twarzy i ciała. W przejrzystych i jasnych wnętrzach skorzystać można z kompleksowej odnowy skóry i ciała, a także zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie i stopy oraz masaży relaksująco-odprężających.

 

EstomedUrokliwe miejsce zlokalizowane jest na mapie Józefowa koło Warszawy. Jej założycielem jest Monika Ostrowska – dyplomowany kosmetolog i specjalista w zakresie zabiegów na twarz i ciało, zarówno kosmetologicznym, jak i aparaturowym. Swoje bogate doświadczenie potwierdziła licznymi kursami, a także szkoleniami. Od wielu lat inwestuje w swój rozwój, cały czas zdobywając wiedzę z dziedziny pielęgnacji twarzy i modelowania sylwetki.

 

EstomedNiewątpliwie dużym atutem kliniki jest jej lokalizacja. Z dala od miejskiego zgiełku można poddać się zabiegom upiększającym oraz relaksującym. Dostępne w ofercie zabiegi na twarz i ciało zadowolą najbardziej wymagających zwolenników pielęgnacji ciała i twarzy, a jasne, przestronne wnętrza, piękne zapachy i muzyka pozwolą zapomnieć o rzeczywistości.

 

EstomedW Estomed każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta dostępna jest dla osób indywidualnych, ale również dla firm. Klinika organizuje wieczory panieńskie, wyjątkowe pakiety dla firm, specjalne randki dla zakochanych. Dodatkowo współpraca z cenionym dermatologiem pozwala zadbać o komfort klientów w momencie, kiedy zmagają się z problemami skóry. Konsultacja przeprowadzana jest bardzo szczegółowo wraz z ustaleniem prawidłowej pielęgnacji zarówno tej w gabinecie, jak i w domu. Do dyspozycji swoich klientów Estomed oddaje również inne propozycje pielęgnacyjne, takie jak: pielęgnację dłoni i stóp, depilację ciała, makijaż biznesowy oraz okazjonalny.

Adres: Klinika Estomed, ul. Sikorskiego 43a, Józefów

 
Reklama
  • Ipanema lato 2021
    Ipanema lato 2021
  • MomMe
    MomMe
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane